Losowe zdjęcia

Licznik Daty

Do wakacji pozostało 25.06.2016 24:00 WAKACJE !!!

Teatr - Alter Ego

Odwiedziło nas:171647

Alter Ego

Witamy

Zespół teatralny Alter Ego działa przy Gimnazjum nr 1 w Żarach od października 2011 roku.

W roku szkolnym 2012/2013 w Alter Ego działają dwie grupy, skupione na dwóch odrębnych zadaniach:

GRUPA 1
1. Daria Borejszo
2. Sonia Jeleń
3. Mateusz Kopeć
4. Julita Femlak
5. Dominik Rękoś
6. Gracjan Szymański
7. Ola Marek
8. Zuzia Pawelec
9. Vanessa Foszcz
10. Patrycja Piotrowicz

GRUPA 2

1. Adriana Kopeć

2. Julia Haręża

3. Martyna Żywica

4. Natalia Jasińska

5. Paulina Koziołowicz

6. Dominik Rękoś

7. Darek Niedźwiecki

8. Jacek Kraśnicki

Obecnie przygotowujemy dwa spektakle konkursowe. O postępach będziemy informować na bieżąco :-)

W roku szkolnym 2011/2012 trzon artystyczny zespołu stanowili:

1. Daria Borejszo

2. Vanessa Foszcz
3. Dawid Kopczyński
4. Aleksandra Marek
5. Zuzanna pawelec
6. Patrycja Piotrowicz
7. Adrianna Przytarska
8. Laura Starobrzyńska

9. Michał Tarka

Opiekunem zespołu jest Agnieszka Górska - nauczyciel języka polskiego w Gimnazjum nr 1 w Żarach.

Cennego wsparcia działaniom zespołu udzielają: Joanna Duszyńska - Sokołowska (nauczyciel sztuki w Gimnazjum nr 1) oraz Edyta Chmiel (psycholog w Gimnazjum nr 1) i Marcin Górski (Przyjaciel Szkoły tu jako fotograf , kamerzysta, transport, aplauz).

Podczas prób i występów wspierają nas również nasi koledzy: Kamil Żarowski i Mateusz Jaworski (obsługa sprzętu).

Efektem działania zespołu były udziały w konkursach: VI Przegląd Teatrów Profilaktycznych (III miejsce),Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych "Balladyna 2012" (Srebrna Balladyna, nominacja do finału wojewódzkiego) oraz Lubuska Gala Teatralna "Pro Atre" - Scena Młodzieżowa (tytuł Laureata).

PO WIĘCEJ NASZYCH WYSTĘPÓW  ZAPRASZAMY DO ZAKŁADKI "O NAS" -> "FILMY"