I MIEJSCE ALTER EGO W IX PRZEGLĄDZIE TEATRÓW PROFILAKTYCZNYCH

16 grudnia w sali widowiskowej „Luna” odbył się IX Przegląd Teatrów Profilaktycznych. Naszą szkołę, podobnie jak w minionych latach, reprezentował zespół teatralny  Alter Ego. Grupa zaprezentowała spektakl pt. „Mur”, którym zdobyła I miejsce.

„Od początku roku mieliśmy wiele prób, w trakcie których szykowaliśmy występ na konkurs profilaktyczny. Włożyliśmy wiele pracy w dopracowanie gry aktorskiej i dzięki cierpliwości i reżyserowaniu  p. Górskiej udało nam się wygrać IX Przegląd Teatrów Profilaktyczny, który odbył się 16 grudnia w żarskiej "Lunie". Dziękujemy za wszelką pomoc, kibicowanie i pracę włożoną w nasze przedstawienie pt. "Mur"  przez p. Górską.”

Ada

Zespół Alter Ego wystąpił w składzie: Martyna Żywica, Julia Haręża, Weronika Radziszewska, Adriana Kopeć, Natalia Jasińska, Dominik Rękoś, Marta Murawska, Anna Paluch, Martyna Kunysz, Bartosz Moczulski, Patryk Biedziak, Patryk Makohonik, Wiktoria Brzęczek, Daria Wojtysiak, Wiktoria Świątkiewicz.

Opiekunem zespołu jest pani Agnieszka Górska.

Występ można obejrzeć w zakładce FILMY.

.

Promocja zdrowego stylu życia

18 listopada 2014 r. odbyły się szkolne eliminacje Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowane przez Polski Czerwony Krzyż. Udział w niej wzięli uczniowie klas trzecich, przygotowani przez panią Annę Hrypińską. Zwycięzcą etapu szkolnego został uczeń klasy III C Mateusz Koch, który 15 grudnia uczesstniczył w etapie rejonowym. Mateusz zajął II miejsce- gratulujemy!

"Z logiką na ty"

Wyróżnienie matematyczne

Paulina Chołowienko uczennica klasy II D w tym roku szkolnym została wyróżniona w konkursie Kangur Matematyczny w Kategorii Kadet.

Gratulujemy!

Finalistka

W tym roku szkolnym (2011/2012) Izabela Chorąży , uczennica klasy III B, otrzymała tytuł Finalisty Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.