Losowe zdjęcia

Licznik Daty

Do wakacji pozostało 25.06.2016 24:00 WAKACJE !!!

Teatr - Alter Ego

Odwiedziło nas:171647

FILMY

"MUR"  Alter Ego 2014 - IX Przegląd Teatrów Profilaktycznych  - 1 miejsce !

"W kartonowym pudle" młodsza grupa Alter Ego                 - Otwarte drzwi 2013

Spektakl "PŁATKI" Balladyna 2013 Żary

VII Przegląd Teatrów Profilaktycznych Żary 2012

Konkurs Tesco dla szkół 2012.

Bal Gimnazjalisty VI 2012

Otwarte drzwi w naszym Gimnazjum

Tofik po angielsku

Balladyna 2012

Filmy profilaktyczne autorstwa:

Marcina Hajdukiewicza - klasa IIIc, Huberta Kadziewicza - klasa IId i Kacpra Wywigacza - klasa IId.

Projekt Marcina

Projekt Huberta

Projekt Kacpra

Projekt edukacyjny British English vs. American English

Projekt edukacyjny realizowany był w naszym gimnazjum w języku angielskim. Sześcioosobowa grupa uczniów, w składzie: Daria Wojtysiak, Julia Ryczkowska, Kamila Flis, Jakub Ratajczyk, Damian Paszkiewicz i Radek Sadowski pod opieką p.Marty Cendry przez kilka tygodni odkrywała i poznawała różnice między dwiema odmianami języka angielskiego: brytyjską i amerykańską. Uczniowie dowiedzieli się jak odróżnić akcenty, struktury gramatyczne i słownictwo. Przygotowali oni kolorowe plakaty oraz krótki film edukacyjny pokazujący te różnice.
Zapraszamy do oglądania!